1. Терміни та визначення

1.1. Інтернет-магазин - сайт, який знаходиться за електронною адресою https://allora.com.ua , на якому Покупець може ознайомитися з представленими Товарами, їхнім описом, цінами на Товари, вибрати певний Товар, спосіб оплати і доставки Товарів, відправити замовлення електронною поштою або оформити замовлення телефоном.

1.2. Покупець - дієздатна фізична особа, яка замовляє, купує або використовує товари виключно для особистих потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, і розміщує Замовлення в Інтернет-магазині.
1.3. Зареєстрований покупець - Покупець, що надав про себе Продавцеві індивідуальну інформацію (прізвище, ім'я, по батькові , адресу електронної пошти , номер телефону), яка може бути використана для оформлення Замовленняне неодноразово (дана інформація надається при оформленні Замовлення) .

1.4. Продавець - індивідуальний підприємець Інеса Ропотан (адреса: проспект Героїв Сталінграда , буд.8, корп.6, кв.25 реєстраційний номер платника ПДВ: 2808915062), який здійснює продаж товарів через Інтернет -магазин.

1.5. Товар - об'єкт купівлі-продажу (річ), не вилучений і не обмежений в цивільному обороті і представлений до продажу в Інтернет- магазині за допомогою розміщення у відповідному розділі Інтернет- магазину.

1.6. Замовлення - належним чином оформлена заявка Покупця на купівлю Товарів, представлених в Інтернет-магазині, відправлена через сайт, e-mail або повідомлена Покупцем Продавцю телефоном.

Made on
Tilda